“پشتیبانی در تمامی ساعات شبانه روز در خدمت کاربران گرامی می باشد.کافی است با شماره پشتیبانی سراسری تماس حاصل فرمایید.”سیستم چت آنلاین

درباره

کتابفروشی گنج
کتابفروشی گنج با هدف تسهیل روند پخش کتاب و به روز کردن این حرفه در ایران در سال ۱۳۹۴ شروع به فعالیت می کند، در ابتدا تنها  بصورت حضوری اقدام به فروش کتب مختلف داشت اما طی این سال‌ها فعالیت‌های کتابفروشی روز به روز گسترش پیدا کرده است تا آنجا که امروزه پس از طی کردن مدت زمانی نزدیک به سه سال به منظور تسهیل گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح دانش مجموعه های ارزشمند خود را در بستر اینترنت توزیع می کند.
یکی از اهداف اساسی کتابفروشی گنج فراهم کردن فضایی است که در آن کتاب‌های منتشر شده در مدت زمانی هر چه کوتاه‌تر و با دقت هر چه بیشتر به دست مشتریان محترم فراهم شود.

چرا ما

انتخاب شماییم ؟؟

کتاب را باید یکی از زیباترین و مهم ترین جلوه های فرهنگی بدانیم و آن را از گرانسنگ ترین پدیده ها و میراث بشر به حساب بیاوریم. شکوه این ارزش را باید در تابش «اَلَّذی عَلَّمَ بِالقَلَم؛ پرودرگاری که به قلم آموخت» جستجو کنیم. خداوند یگانه به قلم و حرمتش سوگند یاد کرده و معجزه همیشه جاوید آخرین سفیر سعادت را کتاب آسمانی دانسته است.

این نشانه روشن، افزون بر پیشینه پربار فرهنگیان و شمار کتاب ها و کتابخانه ها و کتاب نگاران و نام آوران، ما را ترغیب می کند ریشه های کهن و مانای کتاب را با نگرشی نو، به بررسی بنشینیم.

امروزه گسترش رسانه های دیجیتال و امکان تبادل اطلاعات از طریق فضای مجازی باعث به وجود آمدن تعادل اقتصادی میان کاربران اینترنت، شرکت ها و سرمایه گذاران مختلف شده است. قابلیتهایی که تجارت و خرید و فروش کالا و خدمات را از شکل سنتی خود جداکرده و دنیای تازه ای را به روی تاجران و مشتریان بازکرده است.

بسیاری از کاربران خرید آنلاین را به دلیل راحتی و صرفه جویی در وقت و هزینه انتخاب می کنند. برای خرید تنها کافیست کامپیوتر خود را به اینترنت وصل کرده، از وب سایت کتابفروشی گنج بازدید کنید و کتاب ها و مجموعه های را که می خواهید به راحتی انتخاب کنید. و اقدام به خرید نمایید.

جهت ارتباط با کتابفروشی گنج میتوانید از طریق راه های زیر در تماس باشید:
اصفهان،میدان جمهوری(دروازه تهران)،ابتدای خ امام خمینی جنب بانک ملت(نبش کوچه ۶رمضانی)،کتابفروشی گنج
تلفن همراه:۰۹۳۹۷۸۸۵۸۲۱ (میثم همتیان)
تلفن ثابت:۰۳۱۳۳۳۸۳۹۳۷
پست الکترونیک:m_1368hematiyan@yahoo.com